Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-20, 16:25   #2832
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Właśnie oglądam odcinek na playerze. I już we wstępie poznałam A.B. Jaja!!

Teraz to mi już musi poprawić cycki, nie ma bata!!!! Hahaha, niezła prowokacja

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Aicha1985 Pokaż wiadomość
Przecież mamy nawet grupę na fb, dawajcie namiary swojego fb na priv to Was do grupy wrzucimy
Ejj ja też chcę do grupy na fb!!

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Edit. do tvn style. Jestem pewna, że to A.B.
Teksty są jego w 100%, mi tam akurat one nie przeszkadzały w trakcie mojej wizyty, do mnie w wulgarny sposób nigdy nie mówił. Ale zdanie : "Ja zrobię swoje. Ja zarobię" No ☠☠☠☠aaa! Materialista! Tylko, żeby zrobił jeszcze swoje!! W moim przypadku nie bardzo....i będę go tego 31 cisnęła na maxa! Ma zrobić swoje i tyle! Ale już tym razem nie zarobi. Wrr

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość

kochana absolutnie! to nie był post skierowany do Ciebie tak tylko mi się napisało bo życie pokazuje że nie zawsze wszystko jest pięknie niestety...bardzo bardzo mi przykro że trafiło to na Ciebie nie czytam na bieżąco forum nie wiem jak dr się tłumaczył... ale powinien się podjąc poprawki

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------



Dokładnie post nie był odniesieniem do Balonowej
mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze tylko szkoda, że będzie trzeba znów cierpieć......
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora