Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-24, 13:31   #571
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Miałam identycznie. Wiele razy zostawałam całymi dniami sama w biurze a potem obelgi za to, że coś zrobiłam źle, czegoś nie umiałam zrobić w ogóle albo, że wydzwaniam co chwilę z pytaniami.
Do tej pory zastanawia mnie jak to się skończyło w UP, bo oczywiście pod koniec już nie wytrzymałam i zgłosiłam wszystko a było tego więcej niż tylko zostawianie mnie samej w biurze. Mnie oczywiście straszono naganną opinią Ostatecznie opinii nigdy na oczy nie widziałam, dostałam tylko zaświadczenie z UP, że miałam staż tam i siam.
W każdym razie obecnie widuję ich ogłoszenia na lokalnej stronie, szukają czasami osoby na moje stanowisko. Nie dziwi mnie, że kogoś na stałe jeszcze nie mają. Ale boli mnie też gdy widzę w ogłoszeniu stawkę powyżej 13 zł brutto a oni mieli mnie za darmo Świnie i tyle. Rzadko komuś życzę źle ale im to życzę splajtowania.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Kochana mama <3 właśnie mi powiedziała, że do końca miesiąca mam pracę znaleźć bo jak nie to się pakuję.
Jezu, wszystko mnie już wku..wia ;/

Roboty nie ma, jak jest to traktują jak śmiecia a w domu mnie nie chcą.
I nawet nie mam jak się wyprowadzić, bo stawki są takie mi proponowane, że to nawet na opłaty nie starcza ;/
I dobrze zrobiłaś ja przez 6 miesięcy się męczyłem, bo rodzice mi wmawiali, że w każdej pracy tak jest i nic mi zmiana nie da.
A dla mamy skoro tak bardzo jej zależy żebyś znalazła pracę to niech pomoże ci w szukaniu.
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora