Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-21, 17:02   #752
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
Jesteśmy bardzo do siebie podobne. Moi rodzice także ze mną nie rozmawiaja bo nie mamy o czym. Nie interesuja sie moim życiem. Ciągle jakieś kłotnie o byle co ale normalnej rozmowy nie ma.
Gdy nawet rozmawiam z ciocią jest mi glupio bo nie umiem z nikim tak rozmawiać...
Przyjaciolki nie mam...mam 2 dobre kolezanki ale one maja swoich chlopakow i tak jakos sie urywa. jedna fakt chodzi ze mna do klasy ale zżera mnie zazdrość bo ona jest ladna i w ogole a ja przy niej czuje się nędzna...
W klasie też się źle czuje. Nie jestem lubiana i to troszke boli. Kiedy wszyscy leca żeby pogadac z moja kolezanka a ja stoje i sie patrze jak sroka w gnat...przykre ale prawdziwe
Przez to dopadaja mnie rozne głupie mysli...typu śmierć... ehh
Naprawde przykre...Najgorsze, ze nie wiem jak z tego wyjsć. Nie mam z kim o tym pogadać. Nawet chlopaka brak co mnie osamotnia jeszcze bardziej...
Myslalam ze w internecie znajde jakas bratnia dusze osobe ktora zawsze wezsprze ale nikt nie sprostał temu zadaniu...jestem trudna i nikomu nie chce sie rozmawiac z taka jak ja... ehh mega doł
hej, a skąd jesteś i ile masz lat?
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora