Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 08:36   #4246
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No matko, znowu ten piekielny słownik... w rossmannie jest zestaw lirene bańka + olejek za niewiele ponad 20zl. Sprawuje się całkiem nieźle.
Dzięki kicnę zobaczyć

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Z dwucyfrową to może ta oliwka Clareny http://www.e-clarena.eu/258,poison-mini-set jeśli nie znasz?
Nie znam, dzięki Ale coś mam w mózgu sygnalik ostrzegawczy, że Clarena nie dla mnie Poczytam najpierw. Fajnie, że małe pojemności, to by mi się przydało.

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja polecam nawilżający płyn micelarny z YR A teraz używam Bielendy, pierwszy raz kupiłam, była promocja, to pomyślałam, że spróbuję, bo moja mama bardzo lubi ich kosmetyki. I jestem mile zaskoczona
Ale to się stosuje jak płyn micelarny, nie jak olejek, prawda? Bardzo mi podeszły olejki, demakijaż jest przyjemniejszy i moja skóra lepiej wygląda.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora