Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-31, 17:40   #1763
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Wyjątkowo ekstremalnie małe denko w tym miesiącu ale też jakoś nie starałam się używać jednej rzeczy do końca, bo byłoby więcej.

1. Plastry do depilacji twarzy aloesowe Joanna Sensual, robiłam parę skoków w bok na inne marki ale jakoś wracam z podkulonym ogonem do Joanny zawsze, obojętnie czy do twarzy czy do ciała ja i tak je przycinam bo stosuje do brwi.

2. Micel Rexaline jako jedyny micel domywa mi w miarę oczy, nie podrażnia, nie wysusza.

3. Vichy aqualia thermal legere, walkuje się pod makijażem, nie jest jakiś super nawilżajacy, nie kupie.

4. Lrp redermic r, bardzo przyjemny. Czy działa nie wiem ciężko stwierdzić w kremach czy działają raczej widać kiedy szkodzą. Pewnie kiedyś kupię ponownie

5. Diorskin forever cudowny gdyby nie kolor, szkoda że nie ma u nas 11 dostępnej, pewnie jak będę miała okazję kupić 11 to się skuszę.

6. Korektor MAP, wszystko byłoby spoko gdyby nie zgestnial po 3 uzyciach nie ma opcji żeby go normalnie nałożyć, wyrzucam.

7. Suchy szampon girlz only dla brunetek, wolę batiste, ale ten też nie jest zły.

8. Pędzel Sigma, nawet nie pamiętam już jaki to był, rozwalił się na pół i nawet nie wiem gdzie druga część
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1464712221309.jpg (51,8 KB, 21 załadowań)
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora