Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-03, 21:06   #1359
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
A ja przez przypadek odkryłam coś czego ja szukam bo tamten na różu to nie moja bajka i kojarzy mi się z podstawówka i perlowymi lakierami bo innych nie było. Miałam wtedy biały perlowy lakier i różowy tez i to był szczyt stylu wtedy stąd może mam uraz. Ale kupie i będę kombinować z innymi kolorami bo może to być ciekawe.

Te z DR się miesza z lakierem? Bo te od MM się wciera w warste dyspersyjna a na zdjęciach te proszki wyglądają podobnie.
Roverkowa mówiła o mieszaniu. Ale pewnie i wetrzeć też się da.

No ja właśnie jestem zakochana w tym efekcie, ale bardzo możliwe, że to ja nie mam gustu, bo zawsze podoba mi się coś, co nie jest na czasie i mam problem, żeby to dostać. Tyczy to się wszystkiego, ubrań, butów...
No ale jak mogę zrobić z każdego lakieru taki efekt to jestem w domu. Mi się podobają te "smugi" od pociągnięcia pędzelkiem
Będę testować z niebieskim estetiq (29) do ideału niebieskiego brakuje mu właśnie tej perły
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora