Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.10
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-05, 21:41   #4782
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez leemonka Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak czytam i czytam i żadna z Was nie pisze o soft serve. Mi makowka mówiła ze cudooo i w związku z tym nie kupiłam nowych kredek, a chciałam dwa kolory, a tak tylko czaje się na to. Dopiero za prawie 2 tygodnie będę miała okazję oglądać je stacjonarnie dlatego jestem ciekawa Waszych opinii. Aaa i jeszcze się zapytam czy w PL spadły ceny paletek, u mnie na lotnisku 15 teraz kosztuje 51 euro a 9 niecałe 29 euro. Tak wiem jaka jest cena na stronie maca ale może to błąd no to jeszcze się zapytam o nowe balsamy, czy one są w stałej ? U mnie online rozeszły się pierwszego dnia
Cieni nie widziałam a co do Tendertalków, to Macówka mówiła, że wchodzą do stałej

U nas ceny nie spadły
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nie jestem niestety ostatnio w temacie dyskusji, ale pochwalę się, że kliknęłam dwa nudkowe Patentpolishe, Innocent i It's really me - w ciemno i Runway Hit ze zniżką Douglasową. W drugim zamówieniu mam jeszcze Kittenish, ale chyba sobie daruję.

Kręciłam się ostatnio koło nich i jakoś żadnego nie wybrałam. Takie fajne są rzeczywiście?
Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jest jakis godny polecenia podklad do twarzy z Maca? Obecnie uzywam Estee Lauder double wear light i chciala bym cos podobnego tzn nie za ciezko,nie tworzacy maski ale troche kryjacy cere mam mieszana, lubie ten z Estee ale uzywam go juz dlugo i mozr bym zmienila na cos fajnego, w tygodniu bede w douglasie po roz z Mac to mozr akurat cos jest fajnego
Studio Fix - taki pewniak.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Neath moze zaryzykuj Star Magnolia, bo ja dzisiaj wytargalam z czelusci szuflady szminki o tym wykończeniu i cały dzien nosiłam Sweet Sakkura i powiem, ze na nowo sie w niej
Sama nie wiem, za dużo nakupiłam już ale nie wykluczam przy następnych %

Ciekawa jestem następnych LE ze szminkami, ale jak patrzę po swatchach, to nie wiem czy coś kupię

Znacie konturówkę wypadającą kolorystycznie pomiędzy Talking Points a Magentą?
neath jest offline Zgłoś do moderatora