Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PM 2017 cz. 20!
Wątek: PM 2017 cz. 20!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-07, 17:07   #815
jaszczurka94
Zakorzenienie
 
Avatar jaszczurka94
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 443
Dot.: PM 2017 cz. 20!

Cytat:
Napisane przez sweet_chocolate Pokaż wiadomość
Też noszę soczewki, gdzie kupujesz i na jak długo? Ja ostatnio przerzuciłam się na dwutygodniowe w salonach Twoje Soczewki (Acuvue Oasys) Póki co stwierdzam, że są najwygodniejsze.
Miesięczne jakoś mi nie służą, może miałam źle wybrane. Jednodniowych też czasem używam.
Teraz noszę tylko okulary, bo soczewki mnie męczyły, ale coś zaczęłam ostatnio za nimi tęsknić i też chcę sobie kupić.
Moje pierwsze soczewki to miesięczne, wyrzucone po tygodniu, bo oczy bolały. Myśleliśmy, że je popsułam i kupili mi rodzice kolejne. Ta sama historia, tylko już po paru dniach. Rezygnacja.
Jakiś czas potem, ktoś polecił mi spróbować dwutygodniowych i tak się zaczął rok bez okularów. Używałam właśnie Acuvue Oasys i Advance na zmianę. Kupiliśmy takie i takie opakowania na próbę, ale i te i te mi pasowały.
No a po roku wróciłam z jakiś powodów do okularów i tak zostało. Czasem na wesele/imprezę/koncert czy coś to kończyłam stare opakowania lub rok temu sobie kupiłam jednodniowe.
I kurcze, ostatnio rozważam zakup soczewek na nowo, ale TŻ bardzo lubi mnie w okularach i źle mi odbierać mu tą przyjemność oglądania mnie w okularach.
A kiedyś na allegro zamawiali moi rodzice.

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość

Jakie macie wady?
Ja mam na lewe -1,25, a na prawe -1,50, i lekki astygmatyzm.
Zaczęło się w wieku 11/12 lat. Zaczęło się od -1,00 i -1,25 z dnia na dzień (serio.), chyba po roku się zwiększyło do -1,25 i -1,50. I tak się trzyma już te 10 lat. Ostatnio chyba 2 lata temu badałam i bez zmian było, sądzę że nadal jest tak samo.
__________________

Razem od: 11.04.2013. Zaręczeni w dniu: 11.08.2014 .
Ślubowaliśmy:
29.04.2017.
jaszczurka94 jest offline Zgłoś do moderatora