Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek sylwestrowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-30, 21:02   #1
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Smile

Wątek sylwestrowy


Drogie Wizażanki
jutro Sylwester, ostatni dzień w roku. Mam nadzieję że spędzicie go w miłej atmosferze-czy to w domu czy na imprezie...
Życzę Wam udanej zabawy, gdziekolwiek będziecie



We wszystkich moich dzisiejszych propozycjach zmuszona byłam nieco wyretuszowac czoło. Przechodzę kurację różnymi lekami regulującymi hormony które w przykry sposób działają na mój organizm, co objawia sie m.in. plamami, suchymi plackami i pęcherzykami na skórze. Mam nadzieję że wybaczycie ten retusz, ruszyłam tylko czoło by całośc prezentowała się estetycznie, w makijaż nie ingerowałam


Pierwszy makijaż uważam za najsłabszy. Poświęciłam sporo czasu na zrobienie oka zaś na twarz zostało mi dosłownie kilka chwil dlatego jest niedopracowana z czego doskonale zdaję sobie sprawę.

Juicy

TWARZ- korektor Clinique AAE #1, podkład DMM Maybelline #021 Nude, puder Rose Bourjois, róż Pupy, sypki puder rozświetlający APC # 5

OCZY- kredka szara Avonu, biały Cantare, fiolet, zieleń, pomarańcza i złocista żółc z palet Inglota, sypki fiolet APC #9, żółte złoto APC, sypki zielony Vollare, cielisty błyszczący Vollare, czarna kredka, brokat multicolor APC, czarny tusz

USTA- konturówka Inglot, jasnoróżowy błyszczyk Pierre Arthes
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ePodw.jpg (86,5 KB, 757 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ePODW1.jpg (81,9 KB, 612 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ePodw2.jpg (85,3 KB, 538 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eOczy.jpg (104,2 KB, 968 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-01-10 o 08:57
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując