Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 07:47   #3868
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Może ktoś robił w Lublinie w Latającej Owcy? (IPL+RF) - Interesuje mnie opcja "dużych partii ciała" ( łydki, uda, brzuch, pośladki, bikini głębokie, ramiona, przedramiona, dekolt - zapytam czy można zamienić sobie dekolt na pachy na przykład... jak myslicie? )

Na grouponie jest opcja 199 zł za 3 zabiegi lub 299 zł za 5 zabiegów- warto?
Nie polecam wogóle latające owcy. Pomijając ze to IPL to jakość wykonania koszmarna a zasady zmieniają się tam z dnia na dzień. Kupując karnet pytałam z ilu części liczą się u nich nogi - poinformowano mnie ze z dwóch. Łydki i uda. A jak zaczęłam chodzić na ten "niby laser to właścicielka zmieniła zdanie i liczyła ze nogi to trzy partie: uda kolana i łydki. Bo to ze to nie jest laser to tez się nie dowiedziałam od nich.... ogólnie wyrzucona kasa w błoto i paskudne traktowanie
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując