Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-14, 19:14   #318
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Śliczne

dziękuję

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
No właśnie bo jeśli kogoś uczuli nie wiem np mleko to nie biczują, nie krytykują go za to A tam od razu że beztalencie żeby na kurs szła a co ma kurs do uczulenia
Pięknie Jakieś takie mega długie się w tej czerwieni wydają

pewnie to, że zrobiła niedokładnie i to dlatego, i inne takie ale z drugiej strony, ja sama strasznie się bałam, że mnie hybryda uczuli, nic takiego się nie stało, ale tak bardzo się tym przejęłam, ze kilka godzin po założeniu swędziały mnie dłonie, ale tylko tyle, żadnych pęcherzy, pieczenia. pewnie ta panika wywołała taką reakcję za pierwszym razem, bo później już nic takiego nie było
dziękuję


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no jasne jasne, rozumiem i zgadzam się tylko dla mnie FFF i sun of, do których go porównujesz są takie bardziej nasycone, a SB mi się po zdjęciach wydawał bardziej pastelowy i to mnie zdziwiło nieco, ale nie neguję w żadnym wypadku

lakier wiadomo paznokcie natomiast tutaj już mi się nie bardzo podobają może długość ta sama, ale wyostrzenie swoje zrobiło i wyglądają znacznie dłużej.

jak dotarła do mnie ta hybryda i ją odkręciłam to się zdziwiłam, że ona ma w sobie tyle pomarańczu, przecież na prawie wszystkich swatchach, zdjęciach w grupach była bardziej różowa

dziękuję możliwe, że coś w tym jest


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;61733331]Piękna klasyka

Nowe dzieci, bo dawno nic nie kupowałam.Od lewej:
Catrice - Plum Fiction, Catrice - Let's Get Lost in Vegas, SGGM nr 25[/QUOTE]


dziękuuuję

ojaa ale kurde, spojrzałam na swatche tego pierwszego Catrice i się zawiodłam, bo ma spore heksy w sobie, a miało być tak pięknie ale może jak go pokażesz u siebie, to się przekonam


Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Ślinię się do tego koloru od X czasu. Znacie jakiś lakierowy odpowiednik?

Paznokcie piękne, ale chyba troszkę za długie?

no właśnie nad nim rozmyślamy

dzięki sama już nie wiem


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Marnotrawna spamuje
Na żywo czerwień jest jeszcze ciutkę bardziej malinowa

urocze! skojarzyły mi się z mundurkami japońskich uczennic czerwone spódniczki, białe koszule z czerwoną kokardką pod szyją i czerwone żakiety
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując