Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - hybrydy Mistero Milano
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-14, 22:22   #270
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: hybrydy Mistero Milano

Cytat:
Napisane przez tjanka Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=57493216
Nie przeceniaj swego wkładu . Jest dokladnie 14 odp. na temat 2 baz bazy mm, ale nic na temat vitabase.
Jak mieszasz mm z innymi bazami, nie jest to reprezentatywna opinia dotycząca systemu mm, tylko kolorówki, znaczy się, skoro stosujesz lepsze bazy z innych firm.
Dziewczyna wyzej zadała konkretne pytanie, a dalej lejesz wodę, fajne bo dobre.
Wychodzę z założenia, że jak masz wiedze, odpowiadasz. Jak nie masz, nie wysilaj się, odsyłając do wyszukiwarki.
Dziewczyno, czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem, czy ja gdzieś napisałam ochy i achy na temat baz MM, stosowałam wszystkie, na moich paznokciach trzyma się wszystko aż do zdjęcia, a w innych bazach odpowiada mi np. bardziej pędzelek i to między innymi dlatego zmieniam. Wypowiedziałam się na temat kolorówki i według mnie jest dobra, owszem są lakiery które słabiej kryją ale to się zdarza w każdej innej firmie, żaden z których mam nie sprawia mi problemu. To, że Tobie nie podeszło MM ok każdy lubi coś innego, nie mam zamiaru Cię zmuszać do zakupu ich hybryd. Wyraziłam swoją opinię na temat lakierów, które mam i używam i według mnie to bardzo dobre produkty. Mnie np. nie podeszły produkty schellac i co mam się rzucić z mostu z tego powodu? Jednemu coś pasuje innemu nie. Ty możesz mieć inne zdanie, Polska to wolny kraj. Daruj sobie komentarze na temat mojej wiedzy, bo jeśli ktoś pyta po raz setny o to samo to człowieka irytuje. Forum paznokciowe jest obszerne i można znaleźć informacje na temat każdego produktu.
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując