Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-15, 16:32   #3888
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
chyba nie
brzmi lepiej niż bikini w przypadku mężczyzny a My będziemy wiedziały o co Ci chodzi

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
trzeba normalnie zapłacić.
Pewnie zależy od salonu. Ja chodzę do 2 i w każdym o to pytałam i nie ma problemu, z tym, że chodzi o prawdziwe niedobitki.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
To ja może przetłumaczę.
Idąc na zabieg goli się to, co aktualnie wyrosło, czyli włosy będace w fazie wzrostu oraz przejściowej. Jednakże, to nie jest wszystko, co posiadamy, bo część mieszków jest w uśpieniu- ok. 10-20%. Faza ta trwa 2-4 miesiące, więc prawdopodobne jest, że w czasie teoretycznej łysiny po laserze ze skóry wyjdą nowe włosy. To wg mnie też tłumaczy dlaczego niektóre osoby skarżą się na wzmożoną ilość owłosienia mimo zabiegów (1-2).
Nie widzę tu mitu, ani bzdury Jeśli źle rozumuję, to proszę o wyprowadzenie z błędu.
Rozumiem o co Ci chodzi ale te 10-20% więcej trudno nazwać wysypem. Zresztą jak więcej? Faza uśpienia trwa 2-4 miesiące czyli przyjmijmy na oko, że miesięcznie "budzi się" do życia 2-5 %? Dla mnie słowo "wysyp" to jakby po którymkolwiek zabiegu, pokazało się jeszcze więcej włosów niż na początku. A przecież ten proces przebiega płynnie, nawet jeżeli nie chodzimy na depilację a np. golimy skórę. To jest normalne, że część włosków jest uśpiona, część rośnie. Niech między zabiegami tak jak piszesz, dojdzie te kilka % to moim zdaniem jest i tak taka mała ilość, że nie powinna wzbudzać takich emocji.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując