Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-16, 07:11   #1675
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Ten metaliczny pylek z Nails Company 25zl.... Ciekawe czym sie rozni od Indigo procz cena

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
napaliłam się na niego ale jak teraz przeczytałam cenę to jednak podziękuję

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Cena tego pyłku mnie zabiła, mialam u nich zrobić zakupy, czekalam na ten pyłek, ale chyba wolę nowy lakier NN niz pyłek za tyle kasiorki, tym bardziej, ze mam indigo

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
dokładnie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Nie mam juz miejsca na pylki

Dziewczyny jak walczycie z onycholiza? Pod koniec ciazy dorobilam sie na jednym palcu stopy. Zeby nie bylo- ostatnio pedi robilam we wrzesniu.
Bylam u dermatologa to nic nie przepisal. Kazal ubierac luzne obuwie i uwazac na ewentualne urazy...
ja też walczę a dermatolog nie pomoże. Poszukaj dobrego podologa. Generalnie jak piszesz obuwie nie uciskające tego miejsca, olejek herbaciany (apteka) do wcierania. Mój podolog polecił mi też masakrycznie drogi ale dobry kolagen (fotka). Po nim plytka zaczęła się przyklejać do paznokcia. No i zero malowania czy to hybrydą czy lakierami. Od tej pory hybryd na stopach nie robię. Ostatnio jak byłam to powiedziała mi że wszystko ładnie wygląda i nic nie widać. Cały rok olejowałam stopy więc myślę ze to też tego zasluga. Musisz niestety pożegnać się z hybrydą na stopach a malować lakierem okazjonalnie. Zauważyłam u siebie że jak nie maluję tylko olejuję to wszystko wygląda cacy a jak zaczyam cos kombinować to już delikatnie zaczyna odłazić. Babka mi powiedziała że onycholiza to ciężki temat, walka trwa latami i nie zawsze pozbędziemy się tego do końca.

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
chyba isopropyl myristat

chwała ci za to, już więcej nie spłuczę się zamawiając drogi top z indigo

więc może czas zmienić na cuccio? drogi jest skurczysyn, ale błyszczy po zwykłym cleanerze jak eco po cleanerze supershine z indigo właśnie go testuję w pracy i będę uprzejmie donosić jak się sprawuje na klientkach
o to to myristat

co do cuccio to za drogi jak dla mnie. Póki co pasi mi Indigo pro white i chyba przy nim pozostanę
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora