Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Śląskie Panny Młode cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 08:21   #3766
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Na zdjęciu tego tak nie widać jak się błyszczy ładnie na ramię okiennej trochę widać jak się mieni ale na żywo robi większe blink blink niż mój brylant w pierścionku :-D
Bardzo ładna! a jakie masz upięcie?

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Uporałam się dzisiaj ze stolikami, w końcu każdy ma swoje miejsce czyli najgorsze za mną :-D biżuterię cała też już dzisiaj zamówiłam. Piosenka na pierwszy taniec nie wybrana a został miesiąc. Co wy macie dziewczyny?

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
ja mam stres tyle rzeczy do kupienia, a tu nie ma kiedy. I to mnie stresuje, że się nie wyrobię Garnitur, buty, bielizna, alkohol, napoje gazowane Układanie gości dopiero nas czeka, do jutra wszyscy mają potwierdzić obecność. Piosenki nadal nie mamy, szukaliśmy i mamy 2 typy, idziemy na kurs 24.06 Obrączek jeszcze nie mamy, czekamy miesiąc już prawie,musimy iść do salonu. Musimy zamówić winietki na stoły, zawieszki na alkohol, muszę się spieszyć, bo Pani, która to wykonuje jest w ciąży i jest na wylocie już Trzeba księdzu donieść dokumenty z USC, trzeba sukienkę jechać mierzyć 18.07. Muszę kwiatki gdzieś zamówić, jeszcze zwlekam z tym Cholera. brakuje mi na wszystko czasu (...) fryzjerke odmówiłam, zamówiłam nową, chociaż tyle. nie mam biżuterii dla siebie, mam wielką nadzieję, że coś dostanę w salonie z sukniami. AAAAAAAAAAAAAAAAA

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominika_89 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście można wybrać ekonomiczną wersję, ale dzięki fotobudce można od razu drukować zdjęcie i zabrać je na pamiątkę, a drugą odbitkę wkleić do Foto Księgi Gości. Nie da się fotografa zastąpić fotobudką, ani fotobudki fotografem. Ja polecam fotobudkę z miłą obsługą.
Jestem tego samego zdania! ja wolę odrobinę wiecej zapłacić, a nie stresować się niczym, dlatego fotobudka jest dobrym wyjsciem ale 500 zl to max ile dam za 2h atrakcji. Chcoiaz są ceny siegajace 800-900 zl...
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując