Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-17, 14:14   #363
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Uwaga, nadrabiam, jakoś od 9 strony. Sesja mnie już nie dotyczy, to w końcu mam trochę czasu. Mogłam coś pominąć bo sporo tego.

Cytat:
Napisane przez artemiida Pokaż wiadomość
Dzisiaj maksymalnie krótkie, bo nie przeżyły długiego weekendu
Pomalowane Zila Flash 102 Crypo. Nudziak z holo drobinkami pasujący do wszystkiego!
No cześć, nam też miło.
Lakier ładny, ale ta płytka! Tylko trochę wyrównać kształt i będą urywać wszystko.

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Wrzucam moje bidoki trochę podrosły mam nadzieję, że tak już zostanie (odpukać). Ostatnio mam faze na same nudziaki i pastele tak też po nudziaku i syrence w wersji hybrydowej (z racji wesela, a przy zwykłym mani po dwóch próbach odpuściłam oba mega zbąblowały), nadszedł czas na pudrowy róż i mgiełkę wibo. Syrenka może to to nie jest ale efekt przynajmniej na tym różu przypadł mi do gustu, cosik się błyska ale niezbyt nachalnie
Postanowiłam zmienić bazę wcześniej używałam czarnej GR niby mi szkody nie wyrządziła ale lepiej dmuchać na zimne i po dwóch buteleczkach, padło na wersje wygładzającą zobaczymy jak się sprawdzi
Ale cudne delikatesy.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;61354521]Mani mam, powracam! przepraszam za skórkę na serdecznym - to była ta buba już ładnie zagojona, co ostatnio sobie zrobiłam, a wczoraj bluecross wyżarł mi to od nowa [/QUOTE]
Jak zawsze rozpływam się nad Twoimi kształtami. Ale Essiak też niezły, co to?

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam mani, na blogu też jest. Stemple ciągle nie są idealne
Tak nie bardzo.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie ostatnia hybryda na długi czas chyba tzn. dopóki nie kupię nowej lampy od piątku noszę zwykły lakier i już mam pościerane końcówki, czy jestem poirytowana? tak, jestem ale jest szansa, że będę częściej teraz paznokcie pokazywać.
Semilac - Sleeping Beauty


i kolejny filmik od Cristine, ona jest nienormalna, ale i tak Be wygrał ten filmik


Nie wiem jakim cudem jeszcze rok temu za nią nie przepadałam, teraz każdy jej film oglądam wręcz z nabożnością.

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję aktualnymi, przed chwilką zmalowane (PS. biel znowu z GR- lakier jest osom <3, dżety z Chin):


PS. 2. Paznokcie nadal biorą udział w akcji "Zapuszczaj - każdy kolejny mm ratuje jedno drzewo". Ale myślę, że za tydzień będą się migdalić
Nie ma to jak prostota. I nawet takie krótkie wyglądają u Ciebie super. Tylko kciuk coś nie teges chyba.

nekofood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując