Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-18, 17:06   #379
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;61883061]Dzięki to Fiji [/QUOTE]
O, a stawiałam na Urban Jungle, w ogóle nie wygląda u mnie jak Fiji.

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Coś mi ostatnie nie idzie piłowanie w migdał, albo za mocno wyostrzam, albo za słabo, chyba czas na chwilową zmianę
Noo, migdały są ciężkie do równego wypiłowania niestety.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
dzięki podwójne
pierwszy zmywałam folią, więc luz, ale drugi normalnie i z tego co pamiętam to szło tak sobie, tzn wiadomo to jednak brokat gęsto nałożony, ale nie był aż tak mega upierdliwy jak niektóre inne hexy

o takk łodeczki to hmm... takie jakby pipki Prezes takie pokazywał nieraz
w moim wydaniu - już nieaktualne dwie wersje klik, klik, klik z tym, że na zdjęciach wychodzą jakoś inaczej niż na żywo :/


no to dodaję jeszcze zdjęcia Bellka z serii Moroccan Dream tylko pewnie wizaz zeżre jakość :/
Aaa, takie coś. W moim rozumowaniu to są squovale, te z holo takie na granicy squovalu z owalem.
Lakier cudny, i ta buteleczka... Aż bym się wybrała do Biedry.
Za to jeśli chodzi o kształt, to mój mózg nie może tego przetworzyć bo jest zbyt przyzwyczajony do Twoich kwadratów. A mogę spytać skąd taka nagła zmiana?

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Dzięki pisałam o tym, że za szerokie były by je w czubku ułożyć, nie pomyślałam o tym, by je zawinąć. Poza tym, duże były i były trudne do manewrowania.
A to widocznie mi umknęło.

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Zamawiałam ją w tamtym roku i napaliłam się przez te różowe swatche a tu mi taka bida pomarańczowa się trafiła
A, no niestety ciągle się bawią w zmienianie dobrych kolorów nie wiadomo po co. Shell-O jest trochę podobny do starego FFF, no ale to nie to samo. Klik. FFF na kciuku, reszta to Shell-O.

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dzięki kompletnie nie wiem o co Ci chodziło z tym kciukiem - kształt pasował do reszty
To może kwestia zdjęcia, bo odniosłam wrażenie że jest bardziej zaokrąglony od reszty.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Tak zdecydowanie ma nie po kolei hehehehehe Ten chłopak wygrywa internety zawsze jak się pokazuje



[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;61916656]Ostatnio oglądałam filmik Maxineczki gdzie robiła negative space i tak mi się jej mani spodobało, że musiałam się zainspirować(nawet trochę bardzo) mi nie wyszło idealnie, ale pierwszy raz robiłam takie zdobienie.Jest trochę niedociągnięć - nie miałam pasków i robiłam wszystko "od ręki", ale na pewno jeszcze zrobię nie raz negative space Prawa jak zawsze wyszła gorzej [/QUOTE]
Że Ci się w ogóle chciało brać za to bez naklejek. Fajnie wyszły!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Uffffff nadrobilam!
I mam wkupne mani:

Essie Blossom Dandy + wzór MoYou London Flowe Power 16
Ale świetny wzór.


A mi się ciągle nadłamują rogi, ale tylko na kciukach. Ostatnio w robocie w ciągu jednego dnia nadłamały mi się dwa rożki. Niby przy squovalach nie jest to widoczne (tylko z boku), więc nie razi to jakoś strasznie, ale i tak mnie wkurza.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując