Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię Happy Kwiecień - Mango, Zara, Wojas, H&M, Forever21- dla kobiet/dzieci/do domu...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 23:14   #110
Pani Stettke
Zakorzenienie
 
Avatar Pani Stettke
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 460
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Happy Kwiecień - Mango, Zara, Wojas, H&M, Forever21- dla kobiet/dzieci/do domu.

Wątek przejrzałam, owszem, wiadomo, że bardzo ładny , jak zawsze, ale dla siebie nic już nie widzę.

Biżu w ogóle nie noszę, tylko zegarki, i to męskie, więc tu pewnie nic nie uradzimy.

Żadnych mocno sprecyzowanych potrzeb nie mam, ale interesuje mnie kierunek Solar, Tatuum i Massimo Dutti, czyli niekoniecznie te marki, ale proste rzeczy, bez ozdób, bez wzorów.

W tej chwili nasyciłam się fluo, a brak mi bieli, czerni, granatów, szarości i czystych czerwieni Rozwodzę się z poliestrami, a tęsknię za bawełną i wełną Na pewno coś się takiego u Ciebie pod ladą kryje


---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Ach, i zapomniałam na śmierć- len kocham szczerą miłością, wiele osób go nie lubi, bo się gniecie, ja uwielbiam Więc jeśli masz jakiegoś lnianego gnieciucha, to ja z przyjemnością

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Lniana marynarka poszła w świat

Poszukaj na spokojnie, trzymam torebkę dla Ciebie, ona się nigdzie nie wybiera

Sandałki z Wojasa widziałam- boskie, ale ja noszę 36 37 kupowałam czasami, jak koniecznie musiałam mieć, a nie było 36- no i lądowały zawsze albo na all, albo na wymiankowym

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Bluzka mnie zaintrygowała- jaki to kolor, beż czy popiel? Czy popielaty beż? Generalnie chodzi mi o to, czy to zimny kolor?
Bo w ciepłych beżach wyglądam jak chora na suchoty

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

To tak jak ja

No więc chcę tę bluzkę

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Tak, to była reakcja na wypuszczenie w świat tak niezbędnego mi teraz przedmiotu, jak czarna lniana marynarka Ale wiem, ze nie mogłaś wiedzieć

Nie mam niebieskich oczu, ale nie odmawiaj mi bluzki tylko z tego powodu

Przysięgam, jestem typową porcelanową zimą- biała cera, ciemne włosy i oczy, duże kontrasty, naprawdę zasłużyłam na stalowy kolor

Znajdź jeszcze coś malutkiego i torba jest Twoja.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Czarne lniane gacie Może gdzieś się uchowały

W sieciówkach nic złego nie ma, nie widzę tego w ten sposób Mam kilka superfajnych rzeczy i z Promodu, i z Zary, oraz absolutnie niezastąpioną kurtkę puchową ze Stradivariusa i takąż z Mango - obie składa się w kostkę, nic nie ważą, przydają mi się na każdym wyjeździe na wakacje Skórzane ramoneski z Mango i Promodu to noszę już chyba z piętnaście lat Wszędzie można trafić na perełkę- ale generalnie, jak patrzę na całe wzornictwo, to solarowe, tatuumowe i massimowe podobają mi się najbardziej, w sensie, że mogłabym nosić ich całe kolekcje jak leci

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Sweter klasyczny czarny rozpinany mam

Szukamy dalej na spokojnie

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

A jak lubisz przyjazną człowiekowi rozmiarówkę, to zajrzyj do Simple. Ich 32 jest na mnie za duże, a na pewno 32 nie noszę
I nie szyją tylko na zgrabnych, mam od nich kilka sukienek w kształcie litery A- nogi trzeba do nich mieć fajne i to wystarczy

No i fajnie, ze mogłam się przyczynić do poczucia, że coś jest Magic. Chociaż... to nie ja... to kombinacja decyzji Twojej (niekupowanie torebki) i mojej mamy (kolejna zamiana torebek).

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:30 ----------

Pasiak super

Bardzo w moim stylu

Jeśli to mój rozmiar, czyli S albo XS, to bardzo chętnie bym wzięła
__________________
wymiana

Edytowane przez Pani Stettke
Czas edycji: 2016-06-18 o 22:31
Pani Stettke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując