Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 19:32   #380
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ooo, śliczny jest


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
I teraz żałuję, że go ostatnio nie wzięłam
hehe ale jeszcze nic straconego

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość


Fajny ten Bellek, taki delikates
lubię takie

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość

I wszystko jasne! Zachciało mi się takiego kształtu, jak tylko paznokcie odrosną...

Jaki on uroczy i delikatny! Chyba go capnę!
hehe spróbować można

otóż to, polecam

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;61916656]

Ostatnio oglądałam filmik Maxineczki gdzie robiła negative space i tak mi się jej mani spodobało, że musiałam się zainspirować(nawet trochę bardzo) mi nie wyszło idealnie, ale pierwszy raz robiłam takie zdobienie.Jest trochę niedociągnięć - nie miałam pasków i robiłam wszystko "od ręki", ale na pewno jeszcze zrobię nie raz negative space Prawa jak zawsze wyszła gorzej
[/QUOTE]

fajnie wyszło!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Super połączenie!
dzięki

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cudowny delikates! Super te syrenki są. niesyrenkowe, ale jako brokatowe topy.

Chyna mieć go nie muszę, ale u Ciebie jak zwykle ślicznie wygląda!

I mam wkupne mani:
dokładnie!

dziękuję ślicznie

bardzo fajny maniek

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość

Aaa, takie coś. W moim rozumowaniu to są squovale, te z holo takie na granicy squovalu z owalem.
Lakier cudny, i ta buteleczka... Aż bym się wybrała do Biedry.
Za to jeśli chodzi o kształt, to mój mózg nie może tego przetworzyć bo jest zbyt przyzwyczajony do Twoich kwadratów. A mogę spytać skąd taka nagła zmiana?
wiesz co, różnie typy kształtów są przedstawiane dla mnie squovale to zaokrąglone kwadraty - czyli te co miałam to jakbym sobie zaokrągliła rożki, a ja je miałam wypiłowane z boku po skosie, właśnie jak w pipe. Tyle że ze względu na duży tunel żeby mieć z przodu dość okrągłe łodeczki to musiałam bardziej zjechać boki. Także nie bardzo to przy mojej budowie paznokcia wychodzi. A zdjęcia swoją drogą, kompletnie nie wychodziły tak jak na żywo
noo buteleczka super też
mówisz, że się tak przyzwyczaiłaś? a ja już wcześniej nosiłam choćby migdały ee nie nagła, tzn już chyba kilka miesięcy temu pisałam na wątku, że chciałabym spróbować łódek ale ciągle coś, a to swatche a to jakaś impreza no i tak zeszło, aż w koncu któregoś dnia mnie natchło i tyle
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując