Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 16:41   #388
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
bardzo fajny maniek
Ooooo To fajnie!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
widziałam, fajne

A tymczasem mam nowe mani, na blogu też jest
Cieszę się!

To bardzo mi się podoba!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
cuda
Dzięki

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Jakieś takie mani mam (kiedyś nosiłam takie w wersji hybrydowej i mi się spodobało ) szkoda tylko, że mega zbąblowało po chwili Musiałam trochę skrócić paznokcie i zjajowić bo buba się zrobiła jakby w środku się porozwarstwiał/napękł nie wiem jak to nazwać. To na pewno przez to, że je pochwaliłam a zafundował mi to 5-miesięczny szczeniak już nie takich małych gabarytów u babci jak tylko widzi kogoś z rodziny to skacze a, że jak na mnie skoczy to jego pyszczek jest już prawie na wysokości mojej twarzy to próbowałam się zasłonić iiii oparł się na moim wskazującym palcu
Mani fajnie skomponowane!
Bardzo często coś takiego mi się dzieje, tylko dodatkowo wierzchnia warstwa pęka i się jakby rozdwaja (tak w środku długości płytki). Musze to spolerowywać :/ Ale zazwyczaj nawet mimo, że u mnie są już aż pęknięcia utrzymuje się to i nie łamie. Myślę, że u Ciebie powinno być tym bardziej ok.

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;61951866]
Twoje wkupne ekstra, lubię takie połączenia
[/QUOTE]To super!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując