Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-21, 12:46   #2915
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez panna_hanna1 Pokaż wiadomość
To prawda, to jest wtedy już nawet szkoła życia a na drodze zdarzają się różni "królowie" dróg, za których też trzeba niestety myśleć



Ojej to dziwne, że ta baza już jest tyle czasu jawna a szkoła Ci dała taką płytę... trochę słabo. W tych ltestach jest fajnie, bo tam są wyjaśnienia do pytań Przerób wszystkie i będzie dobrze, zobaczysz! Życzę Ci zdania teorii na maxa
Taak królowie szosy. Ja ostatnio jadę, jade dziewczyna dala kierunek no ok skreci do sklepu to zwolnilam. Przejchala wjazd i jedzie dalej (wtedy juz bylam zdziwiona), a ona co? Pojechala pod prad... Tam jest osobno wjazd i wyjaz i ona pojechala wjazd.


Wiecie co do oks. To każdy jest inny z tymi testami. U mnie właśnie zamiast płyt wykupowali nam dostęp do ltestow na 3 miesiące. A większość jednak daje plyte. Tyle, ze wszyscy co znam na płytach zdaja zazwyczaj za którymś razem. Wiec jak ktos mi bliski zdaje to od razu mowie o tych testach. Teraz kolezanka poszla do dobrego osk, ale jednak ma płytę.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora