Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek sylwestrowy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 22:28   #88
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Wątek sylwestrowy

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Witaj! Pierwszy raz wypowiadam się w Twoim wątku, choć oglądałam już wiele Twoich makijaży. Jestem zachwycona Twoimi pomysłami i umiejętnościami.
Czy różne techniki cieniowania wypracowałaś na zasadzie prób i błędów, czy czymś się kierujesz (np. poradami wizażystów, zdjęciami z magazynów)?
Osobiście bardzo lubię się malować, ale czasem ciężko mi wycieniować oko tak, jakbym chciała, za pomocą zwykłego aplikatora. Czy uważasz, że jest zasadnicza różnica w możliwościach malowania, gdy używa się do tego profesjonalnych pędzli?
Zauważyłam, że używasz ziemi egipskiej - czy to ta z firmy Bi-kor? Pięknie wygląda na Twojej jasnej skórze Myślałam, że ciężko jej użyć na bladą skórę, bo można uzyskać efekt pomarańczowej maski. Czy nakładasz ten brązer delikatnie na całą twarz, czy tylko na pewne partie? Na zdjeciach makijażu turkusowego jesteś pięknie "opalona"

Najbardziej podobają mi się dwa ostatnie makijaże - są cudowne same w sobie, no i Ty ślicznie wyglądasz
Ale co Ci będę słodzić, sama wiesz, że jesteś mistrzynią w tym, co robisz
dziękuję
Moja technika to mieszanka osiągnięta metodą prób i błędów, oczywiście przeglądaniem i czytaniem porad fachowców też.
Co do narzędzi, na pewno te profesjonalne dobre pędzle wiele ułatwiają
Ziemia Bi-Kor najpierw wcieram ja w cała twarz by ją opalic , potem modeluję czoło, skronie i kości policzkowe.

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Jejuuuu!!!!!! Zakochalam się w tym turkusie :O:O:O jest niesamowity! i jeszcze te kolczyki.. wszystko idealnie...nie moge oderwac oczu od ekranu! wykonanie tez świetne hmmm moze kiedys w wolnym czasie jakies step sie pojawi
dziękuję Jen

Cytat:
Napisane przez akka22 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak ty to robisz ale twoje makijaże są po prostu cudowne
dzięki

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z poprzedniczką. Najbardziej podoba mi się Turkus i The Black Plum. Cudne.
serdecznie dziękuję

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Zdjęcia obejrzałam już wczesniej, ale problemy z internetem i mała ilosc czasu utrudniły mi skomentowanie.
A jest co komentować

Wszystkie cudne, ale turkus rozłożył mnie na łopatki po prostu. W maju mój brat ma ślub, będę miała sukienkę o kilka/może kilkanaście tonów ciemniejszą od koloru cienia na Twoich powiekach - ten makijaż byłby genialny! Oczywiście skończy się na kresce i może naturalnych cieniach, ale przynajmniej mogłam sobie pomarzyć

Wyglądasz fantastycznie
Maju, dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując