Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - plotka niszcząca życie.:(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-07, 12:32   #18
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

Cytat:
Napisane przez MalvinkaxD Pokaż wiadomość
Szanuje Twoje zdanie, ale naprawdę dziewczyna ma pozwolić na takie chamstwo ? Wystarczającym cierpieniem była już choroba mamy, tak poważna choroba nie moze być powodem do śmiechu i docinek. Jeśli taka jest atmosfera w tej szkole to też bym nikomu nie mówiła... A już napewno nie zostawiłabym tej sytuacji samej sobie. Moim zdaniem te osoby powinny za to odpowiedzieć.
Febulcia mam nadzieję, że podejmiesz właściwą decyzję
3maj się ciepło i nie załam, nie warto się przejmowac takimi ludźmi zdrówka dla mamy
Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
To co, ma tak po prostu to zostawić? Moim zdaniem chamstwo trzeba zwalczac w zarodku, a brak protestu oznacza zgodę na takie traktowanie.
dziewczyny, nie mówię, że Fabulcia ma totalnie olać sobie akcję jaką tworzą jej znajomi ale w sytuacji kiedy jest jeszcze rozbita i martwi się o mamę ostatnią rzeczą , ktorej teraz potrzebuje to szarpanina z bandą małolatów, ktorzy uwierzcie mi lub nie, tak łatwo nie przyznają sie do swojego bezczelnego zachowania i zrobią jej gorszą burzę niz przed feriami.

szkoda nerwów, naprawdę (wiem bo temat plotek nie był mi obcy, często byłam ich tematem a odkąd przestałam się wzruszać, plotki zniknęły szybciej niż się pojawiły).

jednak jeśli dzieciaki po feriach dalej będą to robiły - zareaguj oczywiście, porozmawiaj z wychowawcą, na pewno pomoże.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując