Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-27, 13:13   #4347
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Ogólnie baza jest całkiem ok, ale tylko przez pierwszy miesiąc używania później się rozwarstwia i leje się z niej płyn. O podobnej konsystencji jest baza z The Balm. Smashbox ma bardziej zwartą konsystencję, lekko wygładza powiekę, cienie są cały dzień w doskonałym stanie. Jedynie nie współpracuje z cieniami kremowymi ale je stosuję zazwyczaj solo.

Co do baz do twarzy mam i różową z Too Faced i ze Smashboxa ale obie czekają dopiero w kolejce. Obecnie wykańczam mini bazę Diora Forever. Nie wiem komu by mogła pasować. Mam cerę mieszaną i ani nie przedłuża trwałości makijażu w strefie T, ani nie nawilża sachary policzków i brody Stosowałam nawet z próbką podkładu Forever i też większych efektów brak. A tak z innej mańki pw doszło?
Wielkie dzięki za wyczerpujący opis! Pamiętam, że dziewczyny narzekały na tę bazę, która była w rzodkiewce. Już się nastawiłam na Smashbox
Doszło Odpisałam wczoraj. Nie dostałaś mojej odpowiedzi?

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Nie otworzyłam bazy z TF, chyba nawet nie będę się do niej brać bo ma tak słabe opinie Za to w kolejce mam próbki 4 UD, jak skończę Smashboxa (a mam zapas oczywiście) to po nie sięgnę

Te bazy są do twarzy, tutaj masz tę zachwalaną do powiek
http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/B...-Baza/P1821030

Na stronie nie widzę zestawów, ale są takie z dwiema bazami i czymśtam, może zerknij stacjonarnie albo w jakimś innym sklepie?
Dziękuję bardzo Sprawdzę ją na pewno przy następnej wizycie w S. Z TF na pewno rezygnuję.

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, w końcu trochę chłodniej Kochane, proszę o trzymanie kciuków za mnie wrócę przed wieczorem i wszystko wyjaśnię
Trzymam mocno! Będzie dobrze
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora