Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 09:59   #496
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że widziałam tę serię jeszcze w Rossmannie
W takim razie muszę go nabyć przy najbliższej wizycie
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
urocze koło skórek nierówno, ale to już wiesz :P rozumiem, że pogoda nie pomaga w malowaniu :/

mańka mam wkupnego różne odcienie różu i mgiełka SB sorki za jakość :/
Niestety tak, ale dziękuję.

Widziałam zanim zdjęcia się zepsuły i bardzo mi się podobają!
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mani mam, nawet dwa!
Pierwsze, lakier z Biedronki z tej nowej serii Bell Maroccan Dream 05 i na serdecznym 4D Carla Cosmetics. Ale zawiodłam się na tym bellku, potrzebował 3 warstw i wyglądało to bardzo grubo. No i Insta Dri mi zbąblował, zresztą przy tym obecnym mani też.. Nie wiem co się dzieje, dopiero go otwarłam. Kształt okropny, nie mogłam na nie patrzeć, wczoraj już wyostrzyłam.

Drugie, wyostrzyłam kształt i myślę że lepiej wyglądają, dopiero na zdjęciach zobaczyłam że wskazówka za długa, już ją skróciłam
A lakiery to szaraczek miss sporty clubbing color 6025, a ten piękny fiolet (już kiedyś pokazywałam), Eveline miniMAX 006. Ostatnie zdjęcie- ze snapchata, pokazuje jaki ten lakier jest naprawdę
Jedno widziałam na insta - śliczne, a te Bellki wszystkie potrzebują 3 warstw, na dodatek mnie wyszły bardzo grubo...
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;62393121]Ode mnie też mani:[/QUOTE]
Ale piękny fiolet
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Ostatnie mani z migdałami jak na razie na blogu też jest.
Ta zieleń też mnie chwyciła za serce, a kształt!
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mani mam i ja.
Coś czuję, że nie każdemu podejdzie
Mnie kupiłaś, są przepiękne i cudowne! Taka niby koronka, siateczka, ale ten kolorowy akcent
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując