Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-08, 22:44   #1409
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość
molly-z wielką uwagą śledziłam Twoje doświadczenia z cosmelanem,gdyż tak jak Ty chciałam zastosować tylko C2.Przykro mi że nabawiłaś sie nowych plamek.Thiospot je napewno wywabi.Ja w niego wierze! Sama go stosuje i jestem bardzo zadowolona.Na cosmelan nie moge liczyć w najbliższych miesiącach,gdyż tak jak pisałam wcześniej jestem mamą karmiącą piersią.
W poniedziałek miałam konsultacje z dermatologiem.Odwiodła mnie od chęci wykonania cosmelanu jak i od zakupu samej maski C2.A tak dosłownie to powiedziała że absolutnie nie sprzeda mi C2 gdyż chce spokojnie spać w nocy.
Pozostaje mi tylko czekanie
Mikaam i moze lepiej zeby zostalo jak jest reasumujac to moge powiedziec ze moglam pozostac przy Thiospocie bo naprawde rezultaty byly swietne (..co prawda nie tak spektakularne jak po pierwszym uzyciu maski z C2) jednak proznosc zwyciezyla i place za to (jak za beztroskie wylegiwanie sie latami na plazach przez conajmniej 3m-ce w roku, przy jednoczesnym braniu tabsow)
Lidio - znalazlam zabralam sie do szukania i prosze - rezultaty ..poza tym nie moglam pozwolic zeby zjadla Cie niecierpliwosc oto i link ktory wklejam - post nr 2661
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...parcia&page=89
P.S co sie tyczy zielonego odcienia wlosow to nie ma sie czym chwalic ale przyznam sie ze sama posiadalam w zeszlym roku ten cudowny niepospolity jakze kolor migocacy miedziano-zielona poswiata w slonecznym blasku.. tak tak, to efekt nalozenia brazu na bardzo jasny blond - smiejcie sie smiejcie ale na wizazu jest nawet taki watek ("jak sie pozbyc zielonego odcienia wlosow" ..czy cos w tym rodzaju)
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora