Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-03, 08:28   #2400
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez nutik Pokaż wiadomość
Pogadałam z położną...powiedziała że mam jechać do niej do szpitala, nie u siebie w miejscowości bo jak mnie zatrzymają to już tam zostanę...Mam wziąć wszystko do porodu i niech mnie zbadają.

A ja myślałam, że to swędzenie jest normalne i że tak jest bo puchnę. Co ja sobie myślałam, to już parę dni się tak drapię....No nic budzę męża i psuję wszystkim niedzielę, szajse! A potem się pewnie okaże że nic mi nie jest...

Jedyne pocieszenie, że gdybym już nie wróciła ze szpitala to pokoik wczoraj dopięłam na ostatni guzik i poprasowałam
Może się okaże, że to nic takiego ale gdyby jednak było to to czego się można obawiać to lepiej to zbadać. Trzymam kciuki! Dawaj znać! Może wkrótce do Ciebie dołączę [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora