Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-03, 09:12   #2415
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Mnie tylko szlag trafia jak widzę, że podstawą diety np 3 latka są słodkie płatki, słodkie jogurty, zupki chińskie, smażone jedzenie, chipsy i batony, soki slodzone.
I wpychanie jedzenia dzieciom... Jezusie, jak mnie to wkurza!!!

Podobnie wkurza mnie jak dziecko robi na nocnik mając 5 lat, ciągnie z butli jak ma 3 i ma smoczek w wieku np 3 lat
Wtf?! Rozumiem jeśli mama cyckiem karmi: to jest naturalne. Ale smoczek ?? Butelka ze smokiem??

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

A potem taka mama nazywa dziecko grubasem bo przytylo. ☠☠☠☠a, serio? Samo sobie gotowalo? Samo sobie robiło nawyki?!
A Ty jesz zdrowo? Dzieci nabieraja nawyki od rodzicow.

Zanim sie ma jakiekolwiek dziecko to lepiej nie mowic takich rzeczy na glos bo nigdy nie wiesz jakie bedzie Twoje dziecko...

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Lazurowa1 Pokaż wiadomość
Dokładnie, znam dzieci które jedzą byle co i byle jak i wyglądają jak z plakatu. Zgadzam się z teorią, że o ile dziecku nie dzieje się krzywda, niech każdy wychowuje według swoich zasad.
To mówiłem ja Jarząbek [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam sie.

To mowilam ja. Matka ktora pozwolila dziecku najesc sie ziemii ostatnio by to byl juz ostatni raz 😂
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora