Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 09:20   #2416
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Mnie tylko szlag trafia jak widzę, że podstawą diety np 3 latka są słodkie płatki, słodkie jogurty, zupki chińskie, smażone jedzenie, chipsy i batony, soki slodzone.
I wpychanie jedzenia dzieciom... Jezusie, jak mnie to wkurza!!!

Podobnie wkurza mnie jak dziecko robi na nocnik mając 5 lat, ciągnie z butli jak ma 3 i ma smoczek w wieku np 3 lat
Wtf?! Rozumiem jeśli mama cyckiem karmi: to jest naturalne. Ale smoczek ?? Butelka ze smokiem??

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

A potem taka mama nazywa dziecko grubasem bo przytylo. ☠☠☠☠a, serio? Samo sobie gotowalo? Samo sobie robiło nawyki?!
Kamilo będzie Ci trudno utrzymać zdrową dietę dziecka skoro sama jesz świństwa [emoji6] Ja znam dzieci które chodzą ze smoczkiem dłużej niż 2 lata. Moja córka była nocnikowa niedługo po roczku natomiast syn na dwa latka. Pili z kubeczków bardzo szybko ale syn miał problemy z kupką i wrócił do butelki. Teraz walczymy o zmianę ale nie jest łatwo. Wolę żeby pił z butelki niż miał znowu problemy z kupą. Smoczki też szybko poszły w odstawkę. Za to oboje szybko i dużo mówili. Syn od drugich urodzin zna liczby, kolory, owoce, warzywa, w języku polskim i angielskim. Zna też cały polski alfabet. Wszyscy się zachwycają jaki jest rozmowny i mądry. Dla mnie to są moje dzieci. Chce dla nich jak najlepiej. Popełniłam pewnie cały szereg błędów. W większości nieświadomie ale to moja sprawa. Nic nikomu do tego i denerwuje się jak jak słyszę mądrości świata z ust kogoś obcego. Byłabym bardziej ostrożna w ocenie innych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora