Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaką książkę obecnie czytacie? II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-14, 20:36   #1101
elfik5
Raczkowanie
 
Avatar elfik5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 364
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Właśnie skończyłam „My z poprawczaka” Orfeusza Nowakowskiego. Świetna książka – wciągnęła mnie do granic możliwości. Przeczytałam ją w ciągu dwóch wieczorów – nie mogła się oderwać. Wywołuje wiele skrajnych emocji, przede wszystkim, dlatego że powstała w oparciu o prawdziwe wydarzenia.
Polecam wszystkim fanom mocnych wrażeń i szokujących historii.
Aktualnie poszukuję równie dobrej pozycji książkowej z tej kategorii. Może ktoś mógłby mi coś zaproponować?
Pzdr.

„Powieść ta ukazuje dramat młodzieży będącej w konflikcie z prawem, wchodzącej na drogę przestępstwa, gdzie alkohol, narkotyki i szybkie kontakty seksualne są podstawowym atrybutem, jest napisana w typowym żargonie młodzieżowym pełnym wulgaryzmów, przedstawia pewien koloryt życia tego środowiska, którego do tej pory nikt nie odważył się przedstawić w taki sposób.
Nie jest to książka dla grzecznych panienek i romantyków, jest to powieść przedstawiająca prawdziwy rynsztok życia, epatujący przemocą, wulgaryzmem - taka jest ta powieść, opisująca meliny, narkotyki, alkohol, łatwy seks, przemoc i przestępstwo, prymitywne żądze, najprostsze instynkty zaspokajane perfidnie i w każdy możliwy sposób, obrzydliwy aż nadto wulgaryzm, wulgaryzm łamiący każde tabu i konwenanse przyzwoitości!”
__________________
.:: Czysta logika jest ruiną ducha ::.

elfik5 jest offline Zgłoś do moderatora