Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-13, 11:27   #572
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No jeszcze nie do końca.
kwestia podejścia, dla mnie tak co prawda nie z ostrym czubkiem i nie za długie, ale te już nie były okrągłe na wolnym brzegu, a z lekkim czubkiem właśnie, choć na zdjęciach może tego nie widać, zależy od ułożenia dłoni, a jeszcze je układam po kwadratowemu

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
pewnie bym nosiła, ale jakoś nie czuję się w takich mam chyba tylko jeden taki róż...
no jasne jasne choć właśnie ten jest dość fioletowy i tak mi się pomyślało, że z takich neonów to dla Ciebie prędzej niż żółty, pomarańcz, czy zielony

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Dla mnie kształt bardzo na tak, ale kolor jakoś nie bardzo
co kto lubi dzięki!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

Mam zaległe mani, dalej na bidach. Aktualnie już spiłowane na migdały. Na blogu też jest. Kolor bardzo trudno uchwycić :/
ładny jest skubany a ja w końcu nie kupiłam

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
hej, zarzucam nudnego mańka i idę nadrabiać


znam ten temat. dokładnie ten sam problem miałam przechodząc z kwadratów na migdały. boki tak różnie poprzyrastane, niektóre bardzo mocno, że aż piłowanie mnie bolało teraz to już idzie gładko, ale początki były dla mnie traumatyczne



piękny
nie takie nudne te nudki, ślicznie

no właśnie, tyle że u mnie to nie tylko przy zmianie kształtu a zawsze... bo boki są na różnej wysokości przyrośnięte i trudno środek wycelować. I w ogóle w migdałach widać, że prawą mam inaczej przyrośniętą - mniej, niż lewą i dzięki temu na prawej mogę wypiłować je mniej, a ładnie się układają, tak płynniej, a na lewej mimo głebszego piłowania boków na maxa wyglądają na bardziej kanciate



Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wracam! Po obronie i po zakupach na woodstock
I mam wkupne:

Żółty na żywo był troszkę cieplejszy:
a mi żółtki bardziej przypadły do gustu
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując