Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-15, 17:16   #4191
emi22
Zadomowienie
 
Avatar emi22
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tułazy
Wiadomości: 1 293
GG do emi22
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez Anulka33 Pokaż wiadomość
spóznone zyczenia dla Ninki !!rosnij zdrowo !!!odnosnie objadów moje dziecko je to co my -dokładnie a dzis nawet zasmakowała pulek i sledzika z jogurtem ,ale nie była zbytnio zachwycona .jeśli chodzi o tą dziewczyne co zyje na skraju nedzy -bardzo chętnie pomoge bo mam mnóstwo ciuszków po Sebku i Kseni .ide spróbowac zasnac ,jestem ciekawa ile razy moje dziecko midzis zafunduje pobudek ,a budziła sie juz 2 razy.aa i jeszczeobejrze zdjecia Ninki z Roczku .dobrej nocki ,aby chociaz wam pozwoliły wasze pociechy pospać błogo .KASIU ,ALE MASZ CZYSIUTKIE OKNA -TYLKO POZAZDROSCIć ,A MAM PYTANIE NA CODZIEń UżYWASZ FIRANKI ?bo widok za oknem jest fajny .
mój maluszek tez mi robi pobudki juz drugi dzien dzis wył do 2 w nocy o 5 znów pobudka i o 8 wstał wkoncu pół biedy ze dzis do szkoły nie szłam bo nie wiem jak bym funkcjonowała normalnie...
Cytat:
Napisane przez garnuszki Pokaż wiadomość
jeszcze
Garnuszki musze przyznac ze Olafek to czysty tata normalnie jakk by go połknał!!

a co do obiadków ze słoiczka ja se tak to tłumacze ze chemia bo co moze byc nie chemiczne i tak długo stac?? nie wyobrazam sobie zywienia dziecka tylko słoiczkami..:ni e:
emi22 jest offline Zgłoś do moderatora