Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-16, 16:21   #39
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Dokładnie, uzywa sie dwóch, najpierw zwykle olejowego , a
aby dokładnie pozbyc sie makijażu (prawda, ktora dociera dopiero do Europy jest taka, że samym żelem i wodą kosmetyków do makijazu a szczególnie tych trwałych, się nie zmyje), a potem drugi kosmetyk. ja np uzywałam kiedys olejku do mycia a potem silky puryfying mud soap Kanebo- jedna z najlepszych kosmetyków od oczyszczania jakie miałam. lAe od kiedy odkryłam BU i mazidła i zaczęłam robić sobie sama olejki - odstawiłam olejek kanebo, przez pewien czas uzywałam olejku z biochemii a potem mud soap. Teraz juz mi szkoda czasu i uzywam tylko olejku. sama jednak idea zmywania oolejkiem jest mi bardzo bliska i chyba olejki do demakijazu nigdy nie znikna z mojej półki. Niestety na bezporową, nieskazitelna skóre jak Japonka nie mam co liczyć
Tak się składa, ze też używam od niepamiętnych czasów olejku do oczyszczania twarzy. Zaczynałam od Babora a teraz robię sobie sama mazidłowy. Ale po olejku już mi się zazwyczaj nie chciało używać preparatów tonujących, teraz się to zmieniło i naprawdę jest różnica w wyglądzie skóry. Akurat z porami kłopotów nie mam. Za to piegi.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując