Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-18, 19:57   #1279
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Genetyczne nie, bo nikt w rodzinie nie musi myć włosów codziennie. Jedynie ja. Jeszcze ja mam te włosy dosyć cienkie i lekko przerzedzone po lekach(wypadanie na szczęście unormowałam już, a i bejbików mam sporo) co potęguje efekt miss ulizus. Mam w planach zrobić sobie jakieś badania hormonalne, bo w nich doszukuję się przyczyny tego przetłuszczania.
Teraz mogę sobie pozwolić na mycie co dwa dni rano, a po wakacjach znowu będę musiała wrócić do codziennego mycia. A szkoda, bo rzadsze mycie jest całkiem wygodne

Mi spanie w warkoczu niszczyło i puszyło końcówki. Ja wolę spać z włosami przerzuconymi przez poduszkę.

Pjerniczek, jak tam szampon miodowy Naturii? Kusisz mnie nim, aż chcę mi się go kupić. Ja ostatnio kupiłam dwie odżywki Naturii-z miętą i wrzosem oraz makiem i bawełną. Tą pierwszą jestem zachwycona-lekka odżywka po której włosy są gładkie, sypkie i puszyste. Dla zdrowych, przetłuszczających się włosów jest super, ale dla bardziej wymagających już nie-składowo jest mocno średnia. Ale mi w zupełności wystarcza.
Ja nawet nie mam jak się przekonać, czy spanie w warkoczu jest ok, bo nie ma mi kto zrobić Sama sobie nie umiem, a chodzę spać najpóźniej ze wszystkich i jak sobie przypomnę, to ani mama, ani TŻ nie zrobią, bo śpią

Fajny. Dobrze się pieni i zmywa oleje On jest do suchych włosów docelowo, ale nie powinien zaszkodzić na Twoim skalpie. Nawilżona skóra powinna mniej się przetłuszczać No i cytrynę odświeżająco ma. To i łuski domknie przy okazji A gdzie kupiłaś swoje warianty? Ja w Realu i nie było wrzosowej ani makowej. O odżywkach nie wspomnę

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Jezeli Ty uzywasz tyle protein ile pisalas wczesniej, to niewykluczone, ze ten puch to wynik przeproteinowania Dlatego lepiej odstaw to cholerstwo, skup sie na humektantach i olejach.
No już jest lepiej, ze dwa mycia myślę i dojdą do siebie. Zmiękły i są przyjemniejsze. Tylko szybko tę wilgoć oddają, więc celuję w emolienty i silikony by się przydały pewnie.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując