Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 18:05   #110
jacobs37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 72
GG do jacobs37
Dot.: Masz problem z wyborem telefonu komórkowego ? Chętnie pomogę :)

Cytat:
Napisane przez mundziolek Pokaż wiadomość
móze mi coś doradzisz mój ojciec bedzie teraz przedluzal umowe i wezmie kolejny telefon, chcialabym sie Ciebie doradzic.... Czy móglbys mi polecic telefon??? Wymagania nastepujace
-nie za cięzki
-bateria trzyma dosyc dlugo
-dobre zdjecia(fajnie jakby mial lampe)
-i żeby byl z klapką lub wysuwany (zwyklych miec nie moge bo ja nosze telefon zawsze w kieszeni i klawisze by mi sie wciskaly a blokada klawiatury mnie wkurza)
Wydaje mi się, że ideałem byłaby Nokia 6500 Slide, ale narazie z racji, że jest dośc nowa to jej cena jest dość wysoka.

Równie dobrze mogła by to być Nokia 6280 bądz 6288 lub z wyższej półki N93 lub N95

Całkiem niezły mógłby się okazać LG KE970 Shine, nie wiem tylko jak sprawuje się w nim bateria.

Niezłym wyborwm mogą też być Samsungi, ale należy pamiętać, że w nowych, cieniutkich telefonach tego producenta bateria nie będzie bardzo długo trzymać
D900
U600
G600
G800
chyba, że ma być coś znacznie tańszego, to napisz, podam inne modele.

I na koniec jedyny SE spełniający wymagania
W850i



Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
No to jak mamy wizazowego eksperta to i ja sie doradze. Otoz chcialabym nabyc telefon, który:
1. odtwarzalby mp3 (na tym zalezy mi najbardziej)
2. był elegancki, najlepiej z klapką (przyzwyczaiłam sie)
3. w miare dobry aparat i kolorki na ekranie
3. zmieściłby się w moim studenckim budżecie

Aha mam jeszcze jedno pytanie. Moj TZ choruje obecnie na taki telefon z wideorozmowami (3G - o to chyba chodzi) - jakie godne polecenia telefony znajdują się w tej kategorii.

Wlk. dzięki z góry
Hmm... wolałbym jakbyś określiła mniej więcej budżet

Jeśli chodzi o teelfony z 3G to jest ich już na rynku cała masa (staje się to już standardem) i też prosiłbym aby ściślej okeślić wymagania
Np. w ofercie nowego operatora Play, wszystkie telefony obsługują 3G i mposiadają kamerę do wideorozmów.

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Widzę, że Jacobs ma ręce pełne roboty Nieśmiało wtrącam się z prośbą
Mój TŻ ma dosyć mojego telefonu(Siemens AX72, szmelc nad szmelce ), bo szaleje dosyć często i nie możemy w spokoju porozmawiać. Chyba coś kombinuje i poprosił mnie, żebym rozejrzała się po Nokiach, z racji tego, że to mocne telefony, a taki by mi się przydał(mam dziwne wypadki z telefonami Na moim obecnym przejechałam kilka metrów po żwirze ). Mógłbyś mi pomóc w wyborze?
Szukałabym telefonu z odtwarzaczem mp3, dosyć dobrym wyświetlaczem, aparatem(nie musi być jakiś wypas, chciałabym, żeby robił przyzwoite zdjęcia), najlepiej, jakby to była szufladka. I oczywiście, żeby ładnie wyglądał Podoba mi się, Nokia 6288, ale nie wiem, czy jest dobra...?

Dzięki z góry za pomoc
Nokia 6288 to bardzo dobry telefon i śmiało możesz go wybrać.
Polece jeszcze do obejrzenia 6280 oraz 6270
jacobs37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując