Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-21, 16:13   #483
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Luna jest moja wzięłam jednak rózowa jak dojadę do domku to wrzucę fotkę
kladki:
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość


Mnie na razie jeszcze nie kusi sprawdzać czy w moim D. coś się lun ostało.
Dziewczyny, kolejna do zainfekowania choroba Luny
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, co instalować na tel, żeby normalnie pisać tutaj, bo na urlopie nie chcę stracić żadnej promo.
Mam aplikacje wizax forum - jezeli masz tel z androidem to wystarczy wpisac w okno wyszukiwania w google play i zainstalowac
Problemem jest, ze nie widze wszystkich zdjec, nawet te, co sama wrzucilam... ale wystarczy po prawej stronie posta kilknac i wybrac opcje otworz w przegladarce
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Moje zakupy gifty:
Próbka kremu Yonelle
Nić dentystyczna Foreo
Baza Clarins 01 rose 10ml
Zapisałam się na zabieg : peeling kawitacyjny 1h + trendy sezonu indywidualny pokaz makijażu z jakąś regionalna makijazystka 1h.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona


Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Korinka,

O, nie wiedziałam, że tak się da

Kupiłam pędzel z wyprzy i dostałam 2 saszetki Korresa i próbkę perfum - plus dla Pani sephorzanki, że sama zaproponowała i pozwoliła mi wybrać Mam też minipróbkę nowej bazy Benefita na pory, tej bez silikonów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Hejka

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
ja się spotkałam z mamą, dała mi ogórki kiszone i rozkradła już część zamówienia, więc nawet nie miałabym co zwracać. więc lepiej nich doślą właściwego boxa z S. co bym się nie denerwowała


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora