Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-25, 02:38   #1599
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Ostatnio bardzo regularnie podczytuje forum MODA. Niemal codziennie musze sprawdzic swoje ulubione watki (...zakupy, My Style Diary, Fashion Street). Sa dla mnie duza inspiracja Dzisiaj caly dzien biegalam po sklepach, korzystajac z ostatnich dni zimowych wyprzedazy. Kupowalam pod katem wiosennych trendow Oto efekty:

1. Pasek Vero Moda za 35 zl! Jest ciekawie regulowany i moge go nosic na talii, i biodrach.

2. Skorzany pasek rowniez z Vero Mody i tez za 35 zł, idealny na talie

3. torebka MANGO (dlugo sie na nia czailam, przeszla dwie obnizki, czekala dzisiaj jedna jedyna samotniczka na mnie ) przecena 99 zł ze 199 zł

4. Koszula H&M z nowej kolekcji. Jest biala w delikatne blekitne paski (taki blekit koszulowy, blekit paryski). Na zdjeciu nie sa widoczne i nie oddaje ono koloru. 79,90 zl.

5. Biala podkoszulka bez rekawow, z lepszego materialu, dluzsza, z mysla pod bluzki. za 19,90. (Przeoczylam, robiac fotki)

6. Biała bluzka ZARA przeceniona na 29 zl. Choc nosze S a czasem XS, to ta eMka bardzo fajnie, luzno lezy. Szukalam bialej bluzki i bardzo mi sie spodobala.

7. Moja milosc - butki ZARA przecenione na 59 zl! Od razu sie w nich zakochalam. Lezaly w kaciku, obok porozwalanych kozakow... Ostatnia para 36, ktora lezy jak ulal na moich malych szkitkach rozmiaru 35. Pewnie dlatego sie ostala

I na koniec fotka z przymierzalni w bialej bluzce Zary i bucikach (musialam skonsultowac zakup za pomoca mmsa )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0007.JPG (101,1 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0013.JPG (90,9 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0009.JPG (34,0 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_00011.JPG (98,0 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0012.JPG (103,1 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled 1.jpg (50,9 KB, 481 załadowań)
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora