Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-08, 08:57   #1005
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ale się nacytowałam



Wieczorem nie mogłam zasnąć i rozmyślałam nad tym odkurzaczem z mopem i przyszło mi do głowy, że tej nakładki (ścierki) z mopa się nie zdejmuje, więc ciężko chyba umyć całe mieszkanie jedną. Przecież na tym zostaje brud, który normalnie wypłukujemy w wiadrze No nie wiem, muszę jeszcze pomyśleć. Ale napaliłam się niemiłosiernie na ten odkurzacz





Właśnie kończę ten zestaw- poza CC, on jest piekielnie wydajny. Tak, jak przez pierwsze 2 zastosowania byłam zachwycona, tak teraz już mniej. Nie ma już tego efektu wow jeśli chodzi o szampon i odżywkę. Ale moje włosy chyba tak mają, bo z B&B bylo to samo- kilka pierwszych użyć było a potem tak se



u mnie też się obluźniło, bo zaczęłam ostro denkować. Tylko ostatnie dni to: mnóstwo próbek, tonik Origins, maska węglowa i overnight Origins, dezodorant, płyn micelarny, krem do stóp, Armani She, dwie duże próbki (po 5 ml) kremów Diora, MAC Strobe Cream i pewnie jeszcze o czymś zapomniałam



Szybko się nauczysz Jak zaczniesz co 10 minut chodzić siku, budzić się rano z bolącym gardłem albo wydasz prawie 200 zł na antybiotyki na zapalenie ucha albo pęcherza, to przestaniesz mnieć skurpuły. Faceci nie mają umieru w tym podkręcaniu klimy a ja przy 30 stopniowych upałach zakładam do pracy letnią sukienkę i biorę ZIMOWE SWETRY
nie strasz, nie chcę być chora...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora