Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-10, 20:50   #2137
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja jeszcze żadnego siwego nie mam

Plecak wzięlam jednak step by step light, te cocozocco za duże

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Plecak w smyku wyszedł za 274 zł, więc jestem zadowolona.
Bardzo dobry wybór! Pisałam Ci też o nim. To jeden producent - hama. Widziałam je wczoraj w smyku. Fajnie, że już są stacjonarnie, ja młodemu w necie wynalazłam. A coocazoo można za parę lat kupić, jak z tornistra wyrośnie.Szczerze je polecam.
Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
podczytuję Was od czasu do czasu i postanowiłam się ponownie ujawnić (bo odezwałam się kilka razy chyba z...rok temu).

Kupiłam mini Lunę i jest mam pęknięte naczynko przy nosie, zapomniałam o nim i kilka razy szorowałam je Luną i nic- ani się nie powiększyło, ani nie zmniejszyło, więc jest ok. Używam z żelem Biodermy i na niższej prędkości. Jeden z lepszych wydatków ostatnich czasów

Chciałam zapytać, czy odzywanie się z doskoku jest bardzo źle widziane? Obawiam się, że nie będę mogła udzielać się regularnie ale czasami widzę że piszecie o czymś i mam ochotę dodać swoje trzy grosze ale głupio mi trochę
Witaj! źle widziane to jest podczytywanie z partyzanta. Odzywaj się częściej

Edytowane przez AnoIi
Czas edycji: 2016-08-10 o 22:18
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora