Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-10, 21:17   #2149
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


U mnie u poprzedniego fryzjera zaczeło byc fajnie dopiero po jakis 2-3 wizytach. Tu pewno tez tak. Chociaz poziom jasnosci mam juz taki, jak chciałam. Teraz tylko musi sie oziębić - tak jak było gdy było ton ciemniejsze
Mnie friz poelcała szampon i odzywkę do włosów z L'oreala z serii Professionnel Shine Blonde. No musze sie przyjrzeć temu, a nuż warto.
Mialam go
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Generalnie jasne blondy maja tendencje do zółkniec, dlatego wymyslono fioletowe szmapony szkoda tylko,ze wysuszaja włosy i lepiej uzywac je co 2-3 mycia.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------



Dziekuję za rekomendację Moze wiesz, gdzie najtaniej wyjdzie?
Masz go długo juz? Odzwykę tez warto? On niweluje tez zołc, czy nie?
Ja go na e-glamour za grosze kupowalam trzeba polowac, obecnie mam Johna Friede oraz Biowax do blondow, ale Biowax nie dla mnie, tluste straki po nim mialam. Teraz wlewam go troche do pustej butelki, dolewam wody i rozcienczam - tak dziala najlepiej i o wiele lepiej sie pieni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora