Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 21:27   #2154
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Cori, hurtownie fryzjerskie. Butelka 500 ml z pompka kosztuje ok 30 zl. Akurat dzis mamie kupowalam ja go stosuje ze 2 lata, wlasnie z polecenia. Teraz w ciazy mniej, bo wlosy mam dziwe..

Nigdy nie mialam odzywki z tej serii. Nie wiem nawet czy sa
No pytałam fryzjerki czy odzywki sa, to kiwneła głowa, ale wiesz, mogła nie ogarniac wszystkiego

Ja nie chce takich wielkosci Skonczyłam z butlami 500-1000ml.
Kiedys kupowąłam takie tylko i w rezultacie potem musiałam sprzedawac na all nieuzyte, bo włosy mi sie przyzwyczaiły i lipa.
Ja musze miec standardowe 250 ml i z 2 lub 3 rodzaje
A jak kupuję coś nowego, to staram sie zdobyc najpierw jakas miniature, coby kasy nie utopić w ciemno

Wiec musze na all, albo w perfumeriach interkowych sprawdzić, gdzie najtaniej 250 ml

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Odrosty z moimi musialabym chodzic co dwa miesiace ale psikam sprayem rozjasniajacym i wytrzymuja trzy miesiace, raz nawet 4 nie bylam

Davinesy i Murphy musze wyprobowac ale dopiero jak pozbede sie zapasow, bo ostatnio troche tego nakupowalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nooo, 3 miechy to moj rekord, wczesniej chodziłam co 6-7 tygodni na odrost
Teraz zamierzam co 2,5 miecha

Najlepiej kup te małe pojemnosci kiedyś na sprobowanie
ja mam własnie same małe z Davinesa. Z Murphy też, tylko Angel Blonde i 2 maski pełen wymiar.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora