Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpnióweczki 2016! Część VII.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-11, 09:12   #3257
asicuha
Wtajemniczenie
 
Avatar asicuha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 195
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Franek pierwszy dzień tez spędził blisko mnie. Potrzebował bliskosci i tulenia przez rodziców . tatuś blisko tez był wystarczający.

Mąż w nocy nakarmil go z butli. Dopiero się budzimy. W ciąży wstawalam wcześniej niz teraz z dzieckiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja trzecia noc z Mala tez pozytywna, zasnela na poczatku sama w lozeczku. Potem karmienie po 12 i juz zostawilam ja w naszym lozku bo byla nie spokojna i tak kolene karmienie ok 4. Calkiem przyjemnie
Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Piernik, dobrze, ze jestes pod opieka. I nie zazdroszcze zapalonego swiatla - tez bym nie mogla spac.
Moje cisnienie po pobudce dzisiaj to sliczne 130/80, ja po prostu chyba musze odespac to, co nie spalam tylko lazilam w nocy bonzasnac nie idzie od rana mialam najgorsze, bo najdluzsza przerwa miedzy dwoma tabletkami, a chyba jednak juz minimalnie cos tam zbijaja, a dzisiaj dawka snu (pobudka dopiero o 9, spalam jak zabita, a jestem u rodzicow i tu jest wieczny ruch i halas, bo tlok ) zrobila swoje. Musze duzo spac



A, i pochwale sie, chociaz nie bardzo mam czym :P taki mnie ladny skurczyk zlapal jak wstawalam od snoadania, ze dobre pol minuty sie wyprostowac nie moglam mala rzecz (bolesna jak cholera w dodatku) a jak cieszy
To duzo wypoczywaj!!

A dla Dziewczyn juz Dzieciatych
Czy kapalyscie dzieciaczki od razu po powrocie do domu?
Nie mam zadnego w tym doswiadczenia, chcialam zaczekac na polozna jak przyjdzie i nas nauczy, ale nie wiem kiedy ona przyjdzie...
Poradzcie mi cos
__________________
Dbam o siebie!

Mani hybrydowy <3
asicuha jest offline Zgłoś do moderatora