Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpnióweczki 2016! Część VII.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-12, 06:51   #3321
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Dzień dobry
Na jutro mam termin! Miałam nie donosić a tu proszę.

znowuzapomnialamhasla -
Miałam nie czytać ale zrobiłam wyjątek. Właśnie tego się bardzo boje. Że będę próbować SN a skończy się CC. Patrząc na to że nie urósł mi tyłek i biodra się nic nie poszerzyły to ja kiedyś wiem jak ja urodze to dziecko

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
No dzisiejsze badania jakies niedelikatne z tego co widze moj lekarz taki brutal nie jest Mam nadzieje, ze tym badaniem cos sie rozrusza , bo tak Origa, nadal mam plan rodzic w weekend
Ja miałam wizytę w środę i badanie tez było nieprzyjemne. Musiałam że chociaż cos tam naruszyl i juz urodze ale niestety

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Ja też właśnie nie wiem, mam twardnienia (które się niby pisały na ktg, czasem nawet 100%), bóle okresowe, a nie rozumiem nadal co z tego może być uznane za skurcz. No i wypychania też oczywiście.
Mam tak samo. Niestety moje pierwsze i ostatnie ktg było w szpitalu w 34 tc i jak nie urodze w tp to mam się zgłosić do szpitala w następną sobotę czyli 20.08 i wtedy będzie ktg

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Wielkość wanienki chyba nie ma jakiegoś wielkiego znaczenia, przynajmniej jak na sr połozna pokazywała kąpiel, to takie miałam wrażenie Trzymam kciuki za operację "kapiel"
Super, że tak ładnie wam idzie zgrywanie się
Ja kupiłam specjalnie ta większą 100cm wanienke pod mój stelaż.
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2016-08-12 o 06:54
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora