Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-16, 23:08   #356
broziak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 117
Dot.: Zestaw do hybryd z allepaznokcie. POMOCY

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Tak się składa, ze 2 lata temu zaczynałam od zestawu Em Nail. Kupiłam zestaw 5 lakierów, lampę, bazę, top, cleaner, aceton, waciki, patyczki, oliwkę a nawet płyn do usuwania skórek za cenę około 130-140 zł. Chyba tylko aceton do czegoś się nadawał. Opisywałam ten zestaw wielokrotnie. Za taką cenę NIE DA SIĘ kupić dużego i dobrego zestawu. Lakiery Em Nail przydały się jedynie na wymiankę w promocji NeoNail na Dzień Kobiet. Oddałam butelkę badziewia za coś dobrego.
Przestrzegam teraz każdego przed tym zestawem - może dzięki temu ktoś sobie oszczędzi pieniędzy i nerwów. Może przez te dwa lata coś zmienili (wątpię), ale - róbta co chceta, ino później nie płaczta, że nie ostrzegałam

Po zdjęciu wnioskuję, że w mani hybrydowym jesteś początkująca - próbowałaś używać lakierów innych marek? Masz porównanie?


@Roverkowa - owszem, początkująca, póki co ciężko mi zrobić tak, żeby było równo, idealnie itp ittd i prawa ręka wygląda zawsze ciut gorzej od lewej wiadomo, jestem praworęczna ale pracuje nad tym. Probnówalam semilac i szczerze mowiac poza ładnym kolorem i trwaloscia to niestety ta chemia spowodowala alergie i dlatego przerzucilam sie na em nail. one nie uczulają, po kilku malowaniach nic zlego sie nie dzieje a lakiery trzymaja dobrze. mam kilka thermo, 3w1, zwykłe hybrydowe i teraz niedlugo bede zamiawiac żele. rozumiem, ze Tobie nie podpasowalo, jak dla mnie em nail są wystarczające a badziewiem są marki typu semilac, ktore nie podają nigdzie skladu (z tego co pamietam) a mega uczulaja... zobcz sobie na forum "vinted" ile jest ogłoszeń dziewczyn, które sprzedaja cale "kolekcje" semilac, bo dostały uczulenia... :P nigdy wiecej ja oddalam kolezance zeby sie nie zmarnowaly, moze ona nie dostanie alergii :P
broziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując