Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-18, 08:04   #4224
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Z poceniem w gorące dni albo w chwilach emocji/stresu niestety nie dawał rady i zostawiał mokre plamy, ale nawet w takich momentach nie było czuć żadnego smrodku, co dla mnie było wręcz szokiem, bo u mnie nawet antyperspiranty i niektóre blokery nie dawały sobie z tym rady. Także ja jestem zachwycona i mam nadzieję, że na długo tak zostanie
Ja się długo zastanawiałam nad ałunem, bo czytałam sprzeczne opinie o nim. Jedni pisali, że jest bezpieczny, inni, że to przecież glin, którego trzeba się wystrzegać. Ostatecznie dałam sobie spokój z ałunem, bo sama nie wiem, co o tym wszystkim mysleć
Pierwszy z brzegu artykuł na temat ałunu http://www.srokao.pl/2015/03/may-wyk...w-aunu-i.html#
Może i faktycznie zdania są podzielone ale uzywam teraz blokera Medispirant. Niestety każdy drogeryjny mogę wyrzucić odrazu do kosza. Nic nie dają a nawet nie niweluja zapachu. Stąd pomyślałam o alunie.
candeline jest offline Zgłoś do moderatora