Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie chcę być taka blada!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-09-16, 18:08   #3
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: Nie chcę być taka blada!!!

anuszka napisał(a):
> Bladość towarzyszyła mi od zawsze i ... już prawie ... prawie przywykłam do niej, pogodziłam się, no ale dziś znów (który to już raz?) usłyszałam, że jak ja to źle nie wyglądam ... "Jakaś Ty zmęczona i schorowana" Ughhhhhh Tylko że ja czuję się wyśmienicie i taka już moja uroda, no ale ja przecież tak kiepsko sie mam, jestem jak przezroczysta i napewno trapi mnie jakieś zmartwienie, a już najpewniej to jestem śmiertelnie chora i stąd taka skóra. Uuuuuuuuuuu........ mam dziś przez to nerwa jak cholera. No ale spokojnie
>
> Także postanowiłam pozbyć się tej obrzydliwej bladości (rozumiecie chyba że nie wytrzymam). No ale jak? Oto jest pytanie...
>
> 1. Korzystać z solarium - łatwe, szybkie i przyjemne, no ale te wszystkie konsekwencje, łącznie z przedwczesnym starzeniem ... nie, to chyba odpada
> 2. Samoopalacz - było by nawet ok, gdyby nie to że musiałabym za jednym zamachem i twarz i całe ciało i tak często, ech... nie chce się, ileż trzeba zachodu!
> 3. No a amoże ciemniejszy podkład/puder - no i wygląd na +10lat , no to ja podziękuję
> 4. Tabletki z beta-karotenem - któż to wie czy to działa, no i że tak łykać te chemikalia...
>
> Każda z tych możliwości jest po prostu do d.... A może mylę się??? Albo coś pominęłam???
>
> W zasadzie to pozostaje mi jakoś się zharmonizować, by bladość tak nie rzucała się w oczy.
>
> Może zmienić kolor włosów? Jestem zdecydowanie latem, więc wszelkie "ciepłe" refleksy i pasemka niezbyt mi pasują. A zbyt ciemne włosy jeszcze bardziej podkreślą kontrast (który na moje nieszczęście już istnieje - mam ciemną oprawę oczu, nieproporcjonalnie do koloru włosów, które sa "mysie") Więc jak inaczej ożywić twarz?? Macie może jakieś pomysły??
>
> Dziewczyny pomózcie mi
> Ja już nie chce być taka blada
cholipcia skad ja to znam ??
wakacje w Bulgarii, Chorwacji a ja blada... no ok, troszeczke opalona tak jak ty jestem latem
i zrobilam sobie takie jasnopopielate pasemka wyglada niezle ale to nie to samo
wiesz beta karoten jest takze w Kubusiach,smakusiach itp. wiec to nie sa az takie typowe chemikalia. albo pij sok z marchwi samo zdrowie niekoniecznie smaczne
tak jak napisala czarna.noc mozesz uzyc pudru rozswietlajacego (np. Vipera) lub troszeczke zarozowic policzka jesli chodzi o twarz. na cialo proponuje jakis balsamik brazujacy )np. Kolastyna) i troszeczke wiecej akceptacji siebie
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując