Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Część na R, część na U za to wszystkie na SPAMIE tak u nas wygląda ODCHUDZANIE! Cz.35
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-24, 09:00   #512
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Część na R, część na U za to wszystkie na SPAMIE tak u nas wygląda ODCHUDZANIE!

[QUOTE=Georgina_Kincaid;64 502916]35min na bieżni, trochę rowerka i wioślarza melduję.
Dzisiaj udalo mi się kolezanke wyciągnąć

Wysłane z [QUOTE]



Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

Trzeba było do nich dołączyć



Dzień dobry
wolałam czytać

Cytat:
Napisane przez Lamelkaa Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wróciłam bez paznokcia z pracy

Zazdroszczę

Dzień dobry
Śniło mi się, że wylecialam w powietrze

Jadę na grzyby z mamą
Czyżby ktoś go dostał w gratisie do burgera?
Drinkowania zazdrościsz?
Niezły sen :-D
Owocowych łowów

Cytat:
Napisane przez ScarlettO Pokaż wiadomość
Hej
Jakos nie mogłam sie wbić po weekendzie ale mam nowe hobby jazdę konna w weekend znów jedziemy ma byc piękna pogoda kask juz sobie nawet kupiłam

Dla wszystkich chorych - zdrówka pogoda nie rozpieszcza

Dla ćwiczących
Jak ja dawno nie jeździłam
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Chyba się jutro na badania wybiorę, zrobię chociaż morfologię bo zaczynam się zastanawiać czemu ostatnio taka przymulona jestem. Kurcze, śpię te 6-7 godzin bez przerwy, kawa rano, a ja w pracy dalej śpiąca Po pracy nie chce mi się nic robić, czasem coś pogotuję albo czytam neta/książki. Owszem, ćwiczę ale to nie są farsujące ćwiczenia-jakieś dywanówki z Mel B itp. 30 min dziennie. Mało tego-bardzo szybko się męczę, dziś jechałam rowerem i miałam małą górkę do pokonania a myślałam że zdechnę jak już na nią wjechałam To samo po ostatnim plywaniu na rowerku wodnym, moja mama nic a ja dyszę jak parowóz. Dietę chyba mam w porządku, nie jem chyba ani mało ani dużo, bo nie chudnę i nie tyję, waga stoi w miejscu. Nie wiem, co jest grane
Dobra decyzja

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora