Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Słodki, waniliowy, trwały zapach
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-01, 21:30   #20
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Pierwsza woda perfumowana ;)??

Co do L de Lolita- też się w niej zakochałam, anjpierw kupiłam próbkę na allegro, potem pytałam wizażanki na PW czy nie wietrzeje i już miałam kliknąć "kupuj" na allegro kiedy jedna powiedziała mi "nieee" i wskazała to cudo: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ramel-edt.html słodsza niż LL, równie trwała i.. dwa razy tańsza Phi, co ja mówię- patrząc na cene KWC wychodzi na to ze te 100 ml jest 4x tańsze niż LL

Ja także lubię słodkie waniliowe zapachy i na punkcie tego oszalałam
Poza tym:
- Naomi Campbell- zwykła (tez mi się pdooba), cat deluxe, Winter Kiss
- Escada (wszytskie sa słodkie)
- Comptoir Sud Pacifique, Vanille Abricot EDT- czysta wanilia, słodziutki, "jadalny"
- Chopard, Pure Wish- obiecujacy ale niestety mało trwały
- Christian Dior, Miss Dior Cherie- oo na tych punkcie oszalałam zupełnie słodycz ale taka karmelow- trudskawowa, jak wata cukrowa, dziecieca i złoto- różowa
- YSL Babty doll- mi się Miss Dior podoba bardziej, te są nieco bardziej złamane czymś kwaśno-ostrym (pomarańcza? czarna porzeczka? nie znam się)

- Christian Dior, Pure Poison Elixir (intense)- te sobie kupię na specjalne okazje, jako bardziej dorosłe i elegancjikie. Ale tez mają wanilię, tylko sa raczej duszno- słodkie, "trujące"
- Thierry Mugler, Angel EDP- słodkie zabójstwo, (mdłe jak dla mnie ;P) albo lepiej Eau de Star (Nuty zapachowe: wanilia, paczula, mimoza.)
- Yves Rocher, Neonatura Cocon EDP- orientalno- słodkie



Pisze oczywiście swoje odczucia mało wprawionej fetyszystki
A propo próbek.. Masz od nas konkretne nazwy, możesz poszukać na allegro sprzedawcę który ma próbki w/w zapachów i zamówić . A gdzie mieszkasz że sephory nie ma?
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując