Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-28, 13:08   #3659
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
ja tylko wode mineralna popijam goraco wiesz ze ten sernik trzy składnikowy co dawalyscie przepis (chyba martusia) mi nie wyszedł. Wlasnie namoczylam nerkowce i robie jutro podejście drugie. Mam nadzieje ze tym razem się uda
Oj moze za drugim razem wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
Ja robiłam wyszedł rewelacyjny https://www.instagram.com/p/BJVhieID...ken-by=soie.pl troszkę tylko zmodyfikowałam, ale masę "serową" zostawiłam oryginalną. Spód zrobiłam ze zmiksowanych herbatników z masłem orzechowym, a na wierzch wylałam przecier malinowy z łyżeczką żelatyny. Baaardzo dziękuję za przepis (chyba Martusi)
Ale pycha!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Widzialyscie ceny w Orsayu? mnostwo bluzek po 9zl, oczywiscie online prawie nic juz nie ma, aleeeeee polazlam do stacjo i upolowalam ostatnia sukienke maxi (biala w kwiaty z dekoltem carmen) za 3 dyszki wygrzebalam tez turkusowa bluzke za 9zl, ktora po znizce (50% na druga rzecz z sale) wyszla za 4,50 mam juz zapas szmat na przyszle lato

Milej niedzieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora