Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plastry antykoncepcyjne Lisvy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-30, 10:15   #391
Nie_lykam
Przyczajenie
 
Avatar Nie_lykam
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Ja odtluszczam skore spirytusem bezposrednio przed naklejeniem plastra i zawsze trzyma sie bezproblemowo, nie robia mi sie tez zadne babelki powietrza pod plastrem.

Wysłane z jeżynki

DIABLICAorg, przemywanie skóry roztworem zawierającym alkohol może rzeczywiście pomóc. Pamiętajcie też, że samo odtłuszczenie skóry spirytusem nie pomoże, jeśli skóra w miejscu, w którym chcecie nakleić plaster nie będzie odpowiednio przygotowana, czyli sucha, czysta, niepodrażniona i nieowłosiona.

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez zeglarka25 Pokaż wiadomość
Ja używam plastrów od jakiegoś czasu i bardzo je sobie chwalę. Po pierwsze bardzo dobrze się po nich czuje, nie mam żadnych bóli głowy czy wahań nastroju. A po drugie jestem bardzo zapominalska więc zmiana plastra raz na tydzień jest dla mnie idealna.


zeglarka25, racja! Plastry są idealne dla zapominalskich! raz na tydzień... i z głowy!

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez G_reeny Pokaż wiadomość
Chciałam je wypróbować, bo lata brania tabletek roztroiły mi kompletnie żołądek, ale ginekolog nie poinformował mnie, że metod hormonalnych nie należy stosować gdy ktoś w rodzinie cierpiał na zakrzepicę... 3 lata trucia tabletkami i dwóch lekarzy ani razu nie spytało o choroby przebyte przez najbliższych... :/
Przerzuciłam się więc na Pearly. Jeśli ktoś chce to niech napiszę na priv, mam na sprzedaż 3 opakowania Lisvy... Najpierw kupiłam receptę, później poczytałam o co chodzi :c

G_reeny, zakrzepica czy jakiekolwiek zaburzenia ze strony układu sercowo-naczyniowego stanowią bardzo ważne przeciwwskazanie do stosowania antykoncepcji. To bardzo dziwne, że żaden lekarz nie zapytał Cię o to podczas wywiadu! Może warto zastanowić się nad zmianą lekarza i wybrać takiego, który przed przepisaniem określonego rodzaju antykoncepcji zbierze dokładny wywiad i przeprowadzi badanie? Życzymy powodzenia w szukaniu idealnej dla Ciebie metody!
Nie_lykam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując